Založ si blog

Nevesty, dobre nebude!

Nevesty, dobre nebude!
Klamár a podvodník. Oklamal vás. Podviedol. A nielen vás. Podviedol a oklamal státisíce obyčajných ľudí. Teraz myslím tých Naozaj obyčajných, nie tých Obyčajných Ľudí a Nezávislé Osobnosti (OĽaNO). Tých si len kúpil. Zamestnal vo svoje súkromnej eseročke OLANO Ltd.. Zapredancov. Neobyčajných, závislých, zaplatených a viac-menej (zmluvne) zviazaných úbožiakov.

Keď vám 16. septembra, drahé naše nevesty slovenské, náš malokarpatský génius Igor Pomätenovič osobne skrze svoj modloslužobný fejsbúkový oltár, frajersky, bohorovne a fanfarónsky sľuboval, že bude dobre, tak vám klamal. A oklamal. On len machroval, ako vždy. Dobre nebude. Bude zle. Ba ešte horšie.
Aj keď mu jeho oddaní a – podľa jeho vlastných slov – najlepší slovenskí odborníci v oblasti epidemiológie a virológie dôrazne a verejne odporučili znížiť počet svadobných účasnítkov na minimum. on to „vzal odvážne a statočne“ do svojich vlastných starostlivo dezinfikovaných rúk. Ich zodpovedné a profesionálne rady ignoroval. Povedané jeho vlastným obľúbeným slovom, zvysoka na ne „sral“. A veľkohubo vyhlásil, že „dobre bude“ –  teda že nevestám aj jemu bude dobre. Áno. Touto svojou frajerinou si iste aspoň na chvíľku on osobne urobil dobre. On áno. ONANO! A bolo mu dobre. A užil si znova chvíľku pozornosti celej verejnosti (fejsbúku), hŕstku sympatie, 3 minúty slávy a lajky slovenských neviest a ich rodinných príslušníkov. Dosť tým však zarmútil našich (aj jeho) epidemiológov, hygienikov a zdravotníkov vrátane svojho (OLANO Ltd.) ministra zdravotníctva, ktorý z toho až ochorel.

Prešiel týždeň, dva. Na viacerých svadbách najmä na východnom a severnom Slovensku bolo nevestám, ženíchom a stovkám svadobných hostí VEĽMI DOBRE, aby vzápätí po vytriezvení po pár dňoch zistili, že sú nakazení a že im už nie je až tak dobre, ba viacerým je ZLE aj HORŠIE ako zle. A ďalším desiatkam a stovkám svadobčanov a ich príbuzným a kolegom ešte len bude zle a horšie. Veľmi zle!

A čo teraz spravil náš malokarpatský spasiteľ? Ukrutne sa nasrdil. Obvinil všetkých, aj vás, milé nevesty, že ste ho sklamali, oklamali! Zneužili jeho dôveru, jeho láskavosť a veľkodušnosť. Nedodržiavali ste platné nariadenia, nenosili rúšky, neudržiavali odstup a neumývali si ruky. On sám síce na firemnej svadbe spoločnosti ONANO Ltd. rúško ani odstup nemal, ale ruky si zato umýval a aj umýva. Ako Pontský Pilát. Aj viackrát denne. On nič. Jeho ruky a svedomie sú čisté. A zvestoval nám aj vám, milé nevesty, že bude nasledovať trest. Prísny, nemilosrdný ale spravodlivý trest. Znova prevezme vládu do svojich vlastných sterilne dezinfikovaných pilátskych rúk.

„Nielenže neverím na koronavírus, ale ja sa ho ani nebojím ! „

15.10.2020

„Nielenže neverím na koronavírus COVID-19, ale ja sa ho ani nebojím!“ (Parafrázované podľa : M.Kotl.ba, I.Bukov.ký a kol.)

Matovič – nositeľ zlých správ? Nie!

10.10.2020

Náš malokarpatský génius a predseda vlády Igor Matovič sa znova zjavil zástupom s tvárou zahalenou závojom, aby im zvestoval, že bude nositeľom zlých správ. Byť spasiteľom ho už nebaví, je to nudné a únavné. Teraz ho podľa jeho vlastných slov teší nasierať čo najviac ľudí. A zrejme aj preto bude nositeľom zlých správ. Ale je to naozaj tak? Je Igor Matovič osobne [...]

Mečiar klamal! Matovič klame!

26.09.2020

Vladimír Mečiar – blahej pamäti – bol majstrom v klamaní. Ako neskôr potvrdil jeho najbližší a najkrajší spolupracovník Mylan (t.j. ten pomýlený Milan), Mečiar používal lož ako pracovnú metódu. Dnes máme iného velikána. Igor Pomätenovič (ONÁNO). Ten nielenže bravúrne používa lož ako pracovnú metódu, ale klamstvo a lož je preňho potešením, slasťou [...]

Covid-19

Ministerstvo obrany priblížilo, ako bude vyzerať testovanie na Orave

20.10.2020 14:50

Postup testovania bude organizovaný v jednom smere a tak, aby testované osoby nestáli v tom istom priestore.

Russian Hackers Charged

USA: Ruskí hackeri vypli svetlo na Ukrajine

20.10.2020 14:21

Zaútočili ruskí hackeri na olympijské hry v juhokórejskom Pjongčangu v roku 2018, ukrajinskú elektrickú rozvodnú sieť či na francúzsku prezidentskú kampaň?

Covid-19, koronavírus, testovanie, zdravotníctvo,

Vyše 70 percent Slovákov sa podľa prieskumu chce dať testovať

20.10.2020 13:47

Na testy podľa prieskumu agentúry AKO určite nechce ísť 10 percent opýtaných.

NAKA / Polícia /

NAKA pri dvoch akciách zadržala štyroch podozrivých z korupcie

20.10.2020 13:26

Vyšetrovanie sa týka reštitučných konaní na Slovenskom pozemkovom fonde.

johanpp

Všetci nemôžu byť filozofmi, ale každý by mal vo vlastnom záujme aspoň desať minút denne rozmýšľať.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 43
Celková čítanosť: 293820x
Priemerná čítanosť článkov: 6833x

Autor blogu

Kategórie