Založ si blog

Mečiar klamal! Matovič klame!

Vladimír Mečiar – blahej pamäti – bol majstrom v klamaní. Ako neskôr potvrdil jeho najbližší a najkrajší spolupracovník Mylan (t.j. ten  pomýlený Milan), Mečiar používal lož ako pracovnú metódu. Dnes máme iného velikána. Igor Pomätenovič (ONÁNO). Ten nielenže bravúrne používa lož ako pracovnú metódu, ale klamstvo a lož je preňho potešením, slasťou a BLAHOM, aby nasieral čo najväčší počet ľudí. Sám to o sebe napísal na Fejsbúku.
Pred 30 rokmi si niektorí ľudia zaobstarali a nosili tričko s nápisom MEČIAR KLAME. Dnes podobné tričko s iným menom nenosí nikto.
Možno však ani netreba. Dnes je totiž iná doba ako pred 30 rokmi. Dnes vďaka informačným technológiam, fejsbukom, podcastom a záznamom (na webe) všetkych možných verejných aj súkromných prejavov, statusov a vystúpení nášho malokarpatského pomätenca (a má ich veru neúrekom), aj tí najzadubenejší jeho priaznivci či iní poblúznení sympatizanti, ktorí mu vo voľbách odovzdali hlas a moc, vidia, že KLAME. A sú aj poriadne nasrdení, že sa dali takto oklamať. Neveria mu. Dokonca ich sklamanie a hnev ide tak ďaleko, že aj keď by dnes náhodou hovoril pravdu, ani tak mu už neveria.

Aj keby tvrdil, že 1+1=2, aj tak by o tom pochybovali alebo by aspoň nadobudli podozrenie, že túto informáciu odniekiaľ ukradol alebo okopíroval.

To nemôže v tejto kritickej dobe dopadnúť dobre.

TO NEM DOPADNE DOBRE!

Naozaj je tento psychopatický jedinec nenahraditeľný? Nemáte tam niekoho iného, vhodnejšieho, normálneho a menej narušeného? Vy, súdruhovia bolševici z ONÁNO?

„Nielenže neverím na koronavírus, ale ja sa ho ani nebojím ! „

15.10.2020

„Nielenže neverím na koronavírus COVID-19, ale ja sa ho ani nebojím!“ (Parafrázované podľa : M.Kotl.ba, I.Bukov.ký a kol.)

Matovič – nositeľ zlých správ? Nie!

10.10.2020

Náš malokarpatský génius a predseda vlády Igor Matovič sa znova zjavil zástupom s tvárou zahalenou závojom, aby im zvestoval, že bude nositeľom zlých správ. Byť spasiteľom ho už nebaví, je to nudné a únavné. Teraz ho podľa jeho vlastných slov teší nasierať čo najviac ľudí. A zrejme aj preto bude nositeľom zlých správ. Ale je to naozaj tak? Je Igor Matovič osobne [...]

Nevesty, dobre nebude!

01.10.2020

Nevesty, dobre nebude! Klamár a podvodník. Oklamal vás. Podviedol. A nielen vás. Podviedol a oklamal státisíce obyčajných ľudí. Teraz myslím tých Naozaj obyčajných, nie tých Obyčajných Ľudí a Nezávislé Osobnosti (OĽaNO). Tých si len kúpil. Zamestnal vo svoje súkromnej eseročke OLANO Ltd.. Zapredancov. Neobyčajných, závislých, zaplatených a viac-menej (zmluvne) [...]

Covid-19

Ministerstvo obrany priblížilo, ako bude vyzerať testovanie na Orave

20.10.2020 14:50

Postup testovania bude organizovaný v jednom smere a tak, aby testované osoby nestáli v tom istom priestore.

Russian Hackers Charged

USA: Ruskí hackeri vypli svetlo na Ukrajine

20.10.2020 14:21

Zaútočili ruskí hackeri na olympijské hry v juhokórejskom Pjongčangu v roku 2018, ukrajinskú elektrickú rozvodnú sieť či na francúzsku prezidentskú kampaň?

Covid-19, koronavírus, testovanie, zdravotníctvo,

Vyše 70 percent Slovákov sa podľa prieskumu chce dať testovať

20.10.2020 13:47

Na testy podľa prieskumu agentúry AKO určite nechce ísť 10 percent opýtaných.

NAKA / Polícia /

NAKA pri dvoch akciách zadržala štyroch podozrivých z korupcie

20.10.2020 13:26

Vyšetrovanie sa týka reštitučných konaní na Slovenskom pozemkovom fonde.

johanpp

Všetci nemôžu byť filozofmi, ale každý by mal vo vlastnom záujme aspoň desať minút denne rozmýšľať.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 43
Celková čítanosť: 293816x
Priemerná čítanosť článkov: 6833x

Autor blogu

Kategórie