Založ si blog

Igor Matovič – šťastný a úspešný

Igor Matovič v jednom zo svojich početných statusov na sociálnych sietiach deklaroval svoje osobnostné nasmerovanie, hľadanie úspechu a šťastia. V tomto dennom memorande (Memorandum psychotika) dal v auguste ako predseda vlády všetkým na známosť, že „Dnes úspešný deň. Nasral som kopu ľudí … Takéto dni mám rád!“.
Áno, darí sa mu. Ohromne. Počet ľudí, ktorých denno-denne nasiera, nepretržite rastie. Týmto tempom postupne osloví („naserie“) a naplní hnevom všetkých svojprávnych občanov Slovenska. Väčšinu z nich aj opakovane a každodenne. V zmysle jeho Memoranda ide o kolosálny úspech a neskonalé osobné šťastie.
Ale mám obavu, čo bude, keď už onedlho – tak do konca roku – budú nasratí úplne všetci obyvatelia SR. Keď už ďalej nebude mať koho nasierať. Jeho úspešné ťaženie skončí. Jeho šťastné dni pominú.
Aj keď teoreticky … je tu možnosť obrátiť sa smerom do zahraničia. Najskôr hádam do Česka, tam mu bude asi väčšina tamojších obyvateľov rozumieť, keďže jazyková bariéra je zatiaľ ešte stále minimálna. Nasierať Čechov nebude preňho žiaden problém. Pár úspechov aj tu už zaznamenal.
Našťastie je Slovensko malá, slabá a vojensky i ekonomicky bezvýznamná krajina.
Ďakujme Bohu, že sa Igor nenarodil ako Nemec alebo Rus. Alebo Čiňan. Alebo Spojeno-Štátny Američan. V takom prípade by totiž Igorovmu každodennému šťastiu a úspechu prakticky nič nestálo v ceste.
V mene celého ľudstva ďakujeme, že sa Igor narodil, vyrástol a vyjavil na Slovensku.

Matovič – inficovaný, zmyslov zbavený

17.04.2021

Znova som raz zhrešil. Porušil som svoju vlastnú prísahu. A zasa som raz sledoval tlačovú besedu nášho spasiteľa. Deväťbolestného Jegora Pomätenoviča ONaNO-a, patróna Slovenska. Nechcem teraz rozoberať obsah a formu jeho vyhlásení ani to, prečo zasa tak vystrájal. Mňa zaujal najmä jeho aktuálny zdravotný stav. Chudáčik. Mal oči plné sĺz a ústa plné nenávisti a [...]

Odpúšťam vám. Ale draho to zaplatíte.

28.03.2021

„Odpúšťam vám. Ale draho to zaplatíte!“ Povedal svojho času Vasiľ Biľak – blahej pamäti. Bolo to po tzv. normalizácii, krátko po tom, ako zdravé jadro komunistickej strany porazilo oportunistov a revizionistov. „Odpúšťame vám, súdruhovia. Odpúšťame, ale nezabúdame.“ A ešte dávno – takmer 300 rokov – pred Vasiľom tieto slová [...]

Počuli sme slovo blázna 2

28.03.2021

Čítanie z Knihy mnohých tvári svätého Jegora Pomäteného, verš dvanásty. .. a tma bola nad priepasťou a duch Pomätený vznášal sa nad vodami. I riekol Jegor Pomätený „Urobme človeka na môj obraz“. A stalo sa tak. „A urobme ešte viac ľudí. Obyčajných ľudí.“ I stalo sa tak. A videl Jegor, že je to dobré. A nastal večer, a nastalo [...]

remišová, heger, matovič, krajniak

Vznikne špeciálna komisia na obnovu dôvery v štát

16.09.2021 17:05, aktualizované: 17:31

Z orgánov činných v trestnom konaní musíme vypudiť mafiu, povedal Heger.

Marian Kočner

Kubina: K vytýčeniu pojednávania v prípade Kuciak nič nebráni

16.09.2021 16:38

ŠTS dostal 9. septembra spisový materiál k celému prípadu.

Liz Trussová

Britániu vo svete povedie žena. Len po druhý raz

16.09.2021 16:00

Liz Trussová dokázala, čo sa ešte v britskej Konzervatívnej strane nepodarilo žiadnej žene. Premiér Boris Johnson si ju vybral za ministerku zahraničných vecí.

20210916 vlada8810240-min

Ministri prišli na rokovanie vlády MHD, bicyklom, kolobežkou i peši

16.09.2021 15:29

Eduard Heger si vybral hromadnú dopravu.

johanpp

Všetci nemôžu byť filozofmi, ale každý by mal vo vlastnom záujme aspoň desať minút denne rozmýšľať.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 59
Celková čítanosť: 371104x
Priemerná čítanosť článkov: 6290x

Autor blogu

Kategórie